Nasz zespół

Naszą kadrę nauczycielską tworzą osoby, dla których praca z młodzieżą jest prawdziwą pasją. Wierzymy, że dobry nauczyciel to ten, który potrafi nawiązać z uczniem relację opartą na szacunku, zaufaniu i chęci wzajemnego uczenia się. Chcemy wzbudzać w naszych uczniach potrzebę rozwijania wiedzy i umiejętności oraz inspirować do odkrywania nowych zainteresowań i pasji.

Nasi nauczyciele:

• to wysoko wykwalifikowani profesjonaliści z wymaganym wykształceniem kierunkowym i przygotowaniem pedagogicznym
  • posiadają szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie metod i narzędzi edukacyjnych
  • uczestniczą w szkoleniach, konferencjach i warsztatach podnoszących kwalifikacje zarówno w Polsce oraz za granicą
  • biegle posługują się językiem angielskim
  • są pełni pasji, zaangażowani i otwarci na współpracę