Wycieczki zagraniczne

Uzupełnieniem naszej oferty edukacyjnej są wycieczki zagraniczne, które są okazją do rozwijania i sprawdzania w praktyce umiejętności w zakresie posługiwania się językami obcymi. W trakcie roku szkolnego organizujemy tygodniowe obozy  co najmniej trzy fakultatywne wycieczki zagraniczne. Wśród naszych tradycyjnych kierunków podróży są takie kraje jak:

• Wielka Brytania
  • Malta
  • Hiszpania

Co roku wraz z uczniami uczestniczymy w Cambridge Science Festiwal połączony ze zwiedzaniem  kampusu słynnego Uniwersytetu Cambridge w Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy w trakcie rozszerzenia naszej oferty wyjazdów zagranicznych o obozy językowe w Stanach Zjednoczonych.